تبلیغات
khorsand - سه مرد افغان به زنی در مقابل همسرش تجاوز کردن


khorsand

همیشه یک دونه رو دوست داشته باشیم ولی مــــــــــردونه.....

سه مرد افغان به زنی در مقابل همسرش تجاوز کردن

پرونده سه مرد افغان که به صورت گروهی به زنی در برابر چشمان شوهرش تعرض کرده بودند، با تایید حکم اعدام، به واحد اجرای احکام سپرده شد. این سه افغان در تحقیقات مقدماتی علاوه بر تجاوز به شاکی، تعرض به پنج زن دیگر را نیز گردن گرفته و گفته بودند همدست دیگری نیز دارند، اما عضو چهارم این باند که به افغانستان گریخته، هنوز دستگیر نشده است. این پرونده از روز ۱۴ بهمن سال ۸۸ به جریان افتاد و در آن روز مردی به نام یوسف با مراجعه به کلانتری مصطفی خمینی علیه چهار مرد متجاوز شکایت کرد. او ماجرا را این‌طور شرح داد: «به همراه همسرم فرنگیس برای زیارت به سمت بهشت زهرا می‌رفتیم که متوجه دو مرد گالن به دست شدم.

آنها کنار جاده ایستاده بودند و از خودروهای عبوری کمک می‌خواستند. من برای دادن بنزین به آنها توقف کردم و در همین هنگام آن دو، همراه دو نفر دیگر در حالی که ساتور و چاقو در دست داشتند به من و فرنگیس حمله‌ور شدند و ما را به جایی خلوت و پشت درختان کشاندند.» یوسف در ادامه گفت: «مهاجمان دست و پاهای من را بستند و به همسرم تعرض کردند، بعد پول، طلا و تلفن‌های همراه‌مان را سرقت و فرار کردند.» پس از تشکیل این پرونده، کارآگاهان پلیس آگاهی تهران موظف به تحقیق در این رابطه شدند. آنها ابتدا زن جوان را مورد بازجویی قرار دادند. او با تکرار اظهارات شوهرش، گفت: «آن چهار نفر بسیار خشن بودند و به گریه و التماس‌های من توجهی نکردند و مرا مورد آزار قرار دادند. آنها حتی از این صحنه‌ها فیلم نیز تهیه کردند. من از ظاهر و لهجه‌شان فهمیدم آنها افغان هستند.»

کارآگاهان که هیچ سرنخی از چهار مرد متجاوز در اختیار نداشتند به محدوده وقوع جرم رفتند تا ببینند آیا فیلمی که از تعرض به فرنگیس تهیه شده، انتشار یافته است یا خیر. آنها با پیگیری این موضوع در بین افاغنه ساکن آن محدوده فهمیدند متهمان فیلم را بلوتوث کرده‌اند. به این ترتیب نخستین ردپاها از مردان ناشناس به دست آمد و کارآگاهان با پی‌گرفتن تحقیقات‌شان فهمیدند متهمان فراری قادر، عصمت، مسعود و حامد نام دارند. قادر و عصمت در همان ابتدای امر شناسایی و بازداشت شدند، اما کارآگاهان پی بردند دو متهم دیگر محل سکونت‌شان را ترک کرده و به مکان نامعلومی گریخته‌اند. ادامه یافتن تجسس‌ها به دستگیری حامد در منطقه نعمت‌آباد منجر شد ولی از مسعود ردی به دست نیامد تا اینکه افسران پلیس آگاهی باخبر شدند او بعد از تعرض به فرنگیس از ترس دستگیری، ایران را ترک کرده و به افغانستان فرار کرده است.

سه متهم دستگیرشده در بازجویی‌ها به جرم‌شان اقرار کردند و گفتند علاوه بر فرنگیس، پنج زن دیگر را نیز با همین شیوه مورد آزار قرار داده‌اند. قادر-یکی از متهمان-در اعترافاتش گفت: «ما در ساعات خلوت، کنار جاده می‌ایستادیم و وانمود می‌کردیم بنزین ماشین‌مان تمام شده است و به کمک احتیاج داریم. ما جلو خودروهایی را می‌گرفتیم که زنان جوان نیز سوار بر آن بودند، بعد با تهدید چاقو نقشه‌مان را عملی می‌کردیم.»

سه متهم در ادامه برای انجام تحقیقات قضایی به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران معرفی شدند و هیات قضات بعد از برگزاری جلسات بازجویی و محاکمه هر سه مرد را در تجاوز به عنف گناهکار تشخیص دادند و به مرگ محکوم کردند. این حکم سپس برای بررسی تکمیلی در اختیار قضات شعبه ۱۱ دیوان‌عالی کشور قرار گرفت و قضات این شعبه نیز اعدام متهمان را مطابق با قانون تشخیص دادند. به این ترتیب مراحل بعدی نیز طی شد و پرونده صبح دیروز برای به‌دار آویختن سه مرد افغان در اختیار واحد اجرای احکام قرار گرفت.قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت