تبلیغات
khorsand - حتما بخونید خیلی جالبه3 khorsand - حتما بخونید خیلی جالبه3

khorsand

همیشه یک دونه رو دوست داشته باشیم ولی مــــــــــردونه.....

لباس مناسب زنان و مردان
با اندام های مختلف

زنان قد بلند
1- از كمر بند پهن استفاده كنید.
2-
از دامن خیلی كوتاه و خیلی بلند پرهیز كنید.
3-
بهتر است پیراهن خود را داخل شلوار و دامن تو بگزارید تا خط عمودی كمرتان نمایانتر گردد.
4-
لباس نقش دار و طرح خطوط افقی بپوشید.
5-
دامن بلند و یا دمپا گشاد بپوشید.
6-
لباسهای سر تا پا یكرنگ نپوشید.
7-
از گردنبند و گوشواره كوچك استفاده نكنید.
8-
كیف دستی كوچك حمل نكنید.
9-
شلوار راسته بپوشید.
10-
تاپ نپوشید.
11-
كفش پاشنه بلند نپوشید و از كفش اندكی لژ دار استفاده كنید.

زنان قد كوتاه و ریز نقش
1- لباس با طرح راه راه افقی نپوشید.
2-
از لباس های رنگارنگ، ملزومات بزرگ و شلوار دمپا گشاد و یا پاچه های تا شده استفاده كنید.
3-
دامن كوتاه با نقش و نگار بزرگ نپوشید.
4-
لباس های یكرنگ و شلوار راسته و لباس تنگ و ملزومات كوچك استفاده كنید.
5-
خطوط عمودی و لباسهای یقه هفت بدن را كشیده تر میكنند.
6-
كفش كمی نوك تیز بپوشید.
7-
كفش پاشنه بلند بپوشید.
8-
از كمر بند باریك استفاده كنید.

زنان چاق
1- لباسهای یكدست یكرنگ بپوشید.
2-
از كت و ژاكت بلند با دكمه های باز استفاده كنید.
3-
از روسری شالی استفاده كنید.
4-
گردنبند دراز شما را لاغر تر میكند.
5-
كفش پاشنه بلند بپوشید.
6-
لباس یقه هفت و قلبی شكل، گردن را كشیده تر میكند.
7-
ژاكت بلند بدون اپل بپوشید.
8-
لباسهای تیره رنگ بپوشید.


مردان قد بلند
1- لباسهای یكدست یكرنگ نپوشید.
2-
لباسها و شلوارهای زیپدار نپوشید.
3-
كت و شلوار با خطوط راه راه با خطوط عمودی و كراوات باریك و ژاكت كه طولش تا روی كمر است نپوشید.

مردان قد كوتاه
1-
كفش بوت و ساق بلند نپوشید آنها شما را قد بلندتر نمیكنند.
2-
شلوار پاچه كوتاه و یا پاچه تا شده نپوشید.
3-
لباس آستین دار به تن كنید.
4-
از نقش و نگار عمودی راه راه عمودی و شلوار راسته استفاده كنید.

مردان لاغر
1-
كراوات باریك و پیراهن و یا تیشرت یقه هفت نپوشید.
2-
لباسهای براق و با خطوط عمودی و چسبان نپوشید.
3-
كت و شلوار اپل دار بپوشید.
4-
شلوار بگی بپوشید.
5-
پلوور حجیم و یقه اسكی بپوشید.

مردان چاق
1-
ژاكت اپل دار نپوشید.
2-
كراوات زرق و برق دار نزنید.
3-
دكمه پیراهن را تا انتها و بالا نبندید.
4-
ساعت باریك به دست نكنید.
5-
پلوور حجیم و یقه اسكی نپوشید.
6-
بلوز و پیراهن یقه هفت نپوشید.
7-
شلوار تنگ نپوشید.
8-
لباس با خطوط عمودی استفاده كنید.
9-
از لباسهای تیره رنگ استفاده كنید.

مردان شكم بزرگ
1-
جلیقه و یا هر چیزی كه روی شكم بیافتد و به آن فشار بیاورد را نپوشید.
2-
شلوار را روی شكم خود نیاورید.
3-
لباسهای براق و یا روشن نپوشید.
4-
لباسهای گشاد و تیره رنگ بپوشید.
5-
ژاكت و شلوار یكرنگ بپوشید

 

12:09

-

جلسه محاکمه مردی که جوانی را در خانه اش دیده و او را به خاطر ارتباط با همسرش به قتل رسانده بود، در شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در جلسه محاکمه دیروز ابتدا آرش سیفی نماینده دادستان تهران در جایگاه حاضر شد و گفت؛ نادر ۳۴ساله که از زمان وقوع قتل در روز هشت خردادماه سال گذشته در بازداشت به سر می برد، متهم است جوانی به نام «م.» را با ضربات قمه به قتل رسانده است. مطابق اقاریر متهم و سایر مدارک موجود در پرونده تقاضای صدور حکم قانونی را دارم.در ادامه اولیای دم مقتول در جایگاه حاضر شدند و برای متهم تقاضای صدور حکم قصاص کردند.سپس نادر به دفاع از خود پرداخت. وی اتهام قتل را قبول کرد و گفت؛ دو سال قبل از حادثه بود که متوجه شدم همسرم با مردی به نام «م.» ارتباط دارد. البته اوایل به گفته های مردم توجهی نداشتم و سعی می کردم حرف هایشان را نشنوم. ما با «م.» هم محلی بودیم و من دقیقاً او را می شناختم. یک سال و نیم پیش در همان شرایط که تلاش می کردم به همسرم بدبین نشوم «م.» را در پاگرد واحد آپارتمانی ام دیدم. با خواهش و تمنا و نصیحت از او خواستم از زندگی ام بیرون برود. من عاشق همسرم بودم و آنقدر دوستش داشتم که نمی خواستم حرف هایی را که در مورد او می زدند باور کنم، بعد که به خانه رفتم با همسرم هم صحبت کردم و از وی خواستم به کارهایش پایان دهد. او هم قبول کرد. با این حال برای اطمینان بیشتر خانه ام را عوض کردم. چندی بعد متوجه شدم «م.» آدرس جدید خانه ام را پیدا کرده است. متهم ادامه داد؛ مجبور شدم دوباره به محل دیگری نقل مکان کنم. فکر می کردم «م.» دیگر دست از سر همسرم برداشته است تا اینکه دوباره متوجه زمزمه هایی شدم که علیه همسرم مطرح می شد. با این حال هنوز هم همسرم را دوست داشتم و حاضر نبودم حرف نامربوطی را در موردش قبول کنم. روز حادثه سر کارم بودم که یکی از آشنایان با من تماس گرفت و گفت «م.» را اطراف خانه ام دیده است. بلافاصله به سمت منزل به راه افتادم، وقتی رسیدم با کلید در را باز کردم و وارد خانه شدم و دیدم «م.» در کنار همسرم است. آنقدر عصبی شدم که کنترل خودم را از دست دادم. با قمه یی که در دست داشتم سه ضربه به «م.» زدم. همسرم خیلی ترسیده بود و فریاد می زد. با اینکه خیلی دوستش داشتم اما نتوانستم تحمل کنم و با قمه به او هم ضربه زدم، بعد هم خودم را به پلیس معرفی کردم.قاضی تردست در ادامه جلسه دادگاه  را غیرعلنی اعلام کرد تا همسر نادر نیز تحت محاکمه قرار گیرد. همسر نادر در مرحله دادسرا به داشتن ارتباط با مقتول اعتراف کرده و در بخشی از سخنانش گفته بود؛ من شوهرم را دوست داشتم و دلم نمی خواست با مقتول رابطه داشته باشم اما وقتی به «م.» گفتم که دیگر نمی خواهم وی را ببینم، تهدیدم کرد که به شوهرم خبر خواهد داد. مقتول به زور با من رابطه برقرار می کرد و حتی زمانی که فهمید شوهرم از ماجرا مطلع شده است، دست برنداشت. ما چندین بار هم خانه مان را عوض کردیم ولی «م.» همچنان مرا تهدید و وادار می کرد کاری را انجام دهم که دوست نداشتم. تا اینکه شوهرم روز حادثه سرزده به خانه آمد و او را کشت. ضربه یی که به من زده بود هم بسیار عمیق بود اما من به طرز معجزه آسایی نجات پیدا کردم.قضات شعبه ۷۴ پس از شنیدن دفاعیات همسر متهم در جلسه یی غیرعلنی برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند بنا بر یک تحقیق علمی، میزان باکتری‌ها و میکروب‌های موجود روی دکمه‌های کامپیوتر، بیشتر از مقدار متوسط این موجودات بر سنگ سرویس‌های بهداشتی است.

در پی تقاضای مجله «ویچ کامپیوتر»، یک بیولوژیست به وسیله میکروسکوپ‌های الکترونیکی، کیبوردهای یک شرکت عمده را مورد آزمایش قرار داده و نتایج شگفت‌‌آور آن را در اختیار این مجله قرار داده است.

در این بررسی، پنج کیبورد مورد آزمایش شده از میان کیبورد‌های یک شرکت صاحب نام انگلیسی، ۱۵۰ برابر میزان قابل قبول موجودات مضر برای سلامتی انسان در محیط کار را نشان داده و حاكی از آن است كه وجود موجودات میکروسوپی مضر بر بقیه کیبوردها، پنج برابر سنگ توالت‌هاست.
بر پایه تحقیقات انجام شده، اصلی‌ترین علت وجود میکروب‌ها و باکتری‌ها، تمیز نكردن کیبوردها از یك سو و تماس همیشگی دکمه‌ها با انگشتان آلوده کاربران، از سوی دیگر است.

در این زمینه، بیولوژیست‌ها و مسئولان بهداشتی، دو عامل اصلی را در انتقال و رشد میکروب‌ها و باکتری‌ها روی کیبوردها ذکر می‌کنند:
یکی از عوامل اصلی، انتقال میکروب‌ها و باکتری‌های انگشتان آلوده کاربران است. در حالت عادی، افراد در مدت یک ساعت، بارها دست خود را به دهان و بینی می‌برند و میکروب‌های موجود در این نواحی را با زدن کیبورد به دکمه‌های آن منتقل می‌کنند. از سوی دیگر، افراد پس از بیرون آمدن از توالت با دست‌های آلوده، میکروب‌های موجود بر دست‌ها را به کیبورد منتقل می‌کنند؛ این موضوع بیشتر درباره افرادی صادق است که پس از بیرون آمدن از توالت، دست‌های خود را نمی‌شویند.

دومین عامل رشد میکروب‌ها روی کیبوردها، تغذیه به هنگام کار كردن است، چرا که ریزه‌های غذایی که روی دکمه‌ها و شیارهای کیبورد و اطراف آن به جای می‌ماند، لانه مساعدی برای تولید و تکثیر آنهاست.
یکی از بیولوژیست‌های فرانسوی در این باره می‌گوید: تغذیه به هنگام کار با کیبورد و با دست‌های نشسته، مثل این است که فرد در توالت غذای خود را صرف کند و حتی بدتر.

در یک نظرسنجی در همین زمینه، بیش از ۱۰ درصد کاربران کامپیوتر، هرگز کیبورد خود را تمیز نمی‌کنند و ۲۰ درصد هم هرگز به فکر نظافت موس کامپیوتر خود نیستند.
توصیه مسئولان بهداشتی به عنوان پیشگیری از ابتلا به میکروب‌های کیبوردی، شستن دست‌ها با صابون پس از کار کردن با این وسیله و پیش از غذا و پرهیز از خوردن در هنگام كار و نظافت کیبوردها در فواصل کوتاه با اسپری‌های مخصوص است.

یک فرزند حاصل چند سال رابطه عاشقانه پدر و دختر استرالیایی

دختر استرالیایی كه از پدرش صاحب فرزند شده، پس از اقرار به عشق نامشروعشان در یك برنامه تلویزیونی مردم كشورش را متحیر كرد.

این پدر و دختر پس از چند سال ارتباط عاشقانه با یكدیگر، صاحب فرزند شده‌اند.

جان ارنست دیوز و دختر وی جنیفر آن دیوز در برنامه ۶۰ دقیقه‌ای شبكه تلویزیونی كانال ناین اظهار كردند كه در سال ۲۰۰۰ به یكدیگر علاقه‌مند شدند.

كودك این پدر و دختر كه دومین فرزند آن‌هاست، هم‌اكنون ۹ ماه دارد. فرزند نخست آن‌ها كه در سال ۲۰۰۱ متولد شد، چند روز پس از تولد در اثر نارسایی قلبی درگذشت.

جان سه دهه قبل از مادر جنیفر جدا شد. جنیفر در این برنامه تلویزیونی اظهار كرد: ما فقط از مردم ذره‌ای احترام و درك می‌خواهیم.

دختر ۹ ماهه این پدر و دختر، سیلسیت نام دارد كه جان هم پدر و هم پدربزرگ وی محسوب می‌شود. این كودك كه در این برنامه نشان داده شد در صحت كامل است.

جان درباره این اقدام می‌گوید: من می‌دانم كه رابطه‌ام با دخترم غیرقانونی است، اما احساسات بر من غلبه كرده‌ است.

4:44

محققان اعلام كردند كه سازنده‌ی كشتی تایتانیك سال‌ها در جست‌وجوی روش ساخت میخ پرچ‌ و دستگاه پرچی بود كه توانایی تحمل كردن وزن كشتی را داشته باشد؛ اما سرانجام با به‌كارگیری جنس اشتباه سبب غرق شدن تایتانیك در 96 سال پیش شد.

آرشیو سازنده‌ی این كشتی حاكی از آن است كه او به‌دلیل بلندپروازی‌هایش درباره‌ی ساخت سه كشتی بزرگ جهان یعنی تایتانیك، المپیك و بریتانیك به كیفیت میخ‌ها توجه نكرده است.

ده سال پیش، زمانی كه برای نخستین‌بار پرچ كشتی مورد بحث قرار گرفت، امكان دسترسی به آرشیو سازنده نبود؛ اما اكنون تاریخ‌شناسان شواهدی را كشف كردند كه معمای غرق شدن این كشتی بزرگ را حل كرده است.

در ساخت هریك از این سه كشتی بیش از سه میلیون میخ پرچ مورد نیاز بوده است كه تمام قطعات كشتی را به هم بچسباند و در زمان ساخت كشتی تایتانیك، سازنده با مشكل كمبود این میخ‌ها روبه‌رو شده است.

در جریان غرق شدن كشتی عظیم تایتانیك، بیش از 1500 نفر كشته شدند.

 


مرد حامله

مرد امریکایی که ششمین ماه بارداری خود را پشت سر می گذارد در مصاحبه تلویزیونی آرزوی خود را به دنیا آوردن کودکی سالم عنوان کرد. به گزارش ای بی سی نیوز توماس بیتی مرد ۳۴ ساله یی که سال ها پیش تغییر جنسیت داده است در برنامه تلویزیونی اپرا وینفری به شرح وضعیت خود پرداخت. این مرد جوان که تا سن ۲۲ سالگی به عنوان مدل لباس های زنانه فعالیت می کرده و سپس تغییر جنسیت  داده است، درخصوص باردار شدن خود پس از ۱۲ سال زندگی مردانه گفت؛ یکی از آرزو های همیشگی من این بود که فرزندی داشته باشم اما پس از گذشت پنج سال از ازدواج خود با نانسی دریافتم او به خاطر مشکلات جسمانی قادر به باردار شدن نیست. در این زمان ما با هم م کردیم و سرانجام به این نتیجه رسیدیم که من با توجه به وضعیت جسمانی خودم برای باردار شدن تلاش کنم. توماس در ادامه احساس خود را در مورد زندگی مردی که باردار است چنین بازگو کرد؛ زمانی که این تصمیم را گرفتیم به این نمی اندیشیدم که من در حال حاضر چه جنسیتی دارم و تصور جامعه از من چیست. تنها هدف مان اهمیت داشت. من گمان می کنم در این مورد باردار شدن یک عمل مردانه یا زنانه نیست بلکه یک عمل انسانی است. این نیازی است که فردی می خواهد بچه دار شود و حالا که در این وضعیت هستم تنها آرزویم این است که فرزند سالمی را به دنیا آورم. نانسی همسر توماس که از ازدواج قبلی خود دو فرزند دارد، در شرح چگونگی انجام این عمل گفت؛ پس از اینکه تصمیم به انجام این کار گرفتیم ما ابتدا به دنبال کسی گشتیم که حاضر باشد در عمل لقاح مصنوعی ما را یاری کند. پس از یافتن مرد جوانی من به یک دامپزشکی رفتم و سرنگ مخصوص لقاح مصنوعی حیوانات را خریداری کردم. پس از تهیه مقدمات کار ما در حالی که امید چندانی به موفقیت طرح مان نداشتیم، خودمان در خانه عمل را انجام دادیم و چند روز بعد برای اینکه از ماحصل کار باخبر شویم، توماس را برای آزمایش خون به آزمایشگاه بردیم و از تست بارداری متوجه شدیم عمل موفقیت آمیز بوده است. در همین حال توماس درخصوص چگونگی تغییر جنسیت خود گفت؛ در سن ۲۲ سالگی دریافتم رفتارهایم بیشتر به یک مرد شبیه است تا یک زن، از این رو به پزشک مراجعه کردم تا ترتیب تغییر جنسیت من داده شود. در ابتدا برای من دشوار بود که در جامعه به عنوان یک مرد شناخته شوم. زندگی قبلی من به عنوان یک مدل لباس بسیار با مسیر جدیدی که در پیش داشتم متفاوت بود. از این رو ابتدا با پوشیدن لباس های مردانه اطرافیان را با فرم جدید زندگی خود وفق دادم تا پس از عمل مشکلی برایم پیش نیاید. در حالی که با حضور این مرد ۳۴ ساله در برنامه معروف اپرا وینفری ادعای باردار شدن یک مرد شکلی رسمی تر به خود گرفته است، بسیاری از کارشناسان این ادعا را نادرست دانسته اند و مدعی هستند علت باردار شدن توماس وجود بخش های زنانه در داخل بدن اوست که یادگاری از زندگی قبلی او با جنسیت زن است. در کنار این نظر برخی نیز به کل ادعای مرد بودن توماس را زیر سوال برده اند. این جنجال در حالی ادامه دارد که به علت جنسیت توماس پزشکان امکان وضع حمل طبیعی وی را غیرممکن می دانند و از اکنون در فکر اقداماتی هستند که بتوانند فرزند این مرد را سالم به دنیا آورند.

AM
همیشه یک دونه رو دوست داشته باشیم ولی مــــــــــردونه.....
درباره وبلاگ

دانلود آهنگ جدید

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظرسنجی

آمار وبلاگ

لباس مناسب زنان و مردان
با اندام های مختلف

زنان قد بلند
1- از كمر بند پهن استفاده كنید.
2-
از دامن خیلی كوتاه و خیلی بلند پرهیز كنید.
3-
بهتر است پیراهن خود را داخل شلوار و دامن تو بگزارید تا خط عمودی كمرتان نمایانتر گردد.
4-
لباس نقش دار و طرح خطوط افقی بپوشید.
5-
دامن بلند و یا دمپا گشاد بپوشید.
6-
لباسهای سر تا پا یكرنگ نپوشید.
7-
از گردنبند و گوشواره كوچك استفاده نكنید.
8-
كیف دستی كوچك حمل نكنید.
9-
شلوار راسته بپوشید.
10-
تاپ نپوشید.
11-
كفش پاشنه بلند نپوشید و از كفش اندكی لژ دار استفاده كنید.

زنان قد كوتاه و ریز نقش
1- لباس با طرح راه راه افقی نپوشید.
2-
از لباس های رنگارنگ، ملزومات بزرگ و شلوار دمپا گشاد و یا پاچه های تا شده استفاده كنید.
3-
دامن كوتاه با نقش و نگار بزرگ نپوشید.
4-
لباس های یكرنگ و شلوار راسته و لباس تنگ و ملزومات كوچك استفاده كنید.
5-
خطوط عمودی و لباسهای یقه هفت بدن را كشیده تر میكنند.
6-
كفش كمی نوك تیز بپوشید.
7-
كفش پاشنه بلند بپوشید.
8-
از كمر بند باریك استفاده كنید.

زنان چاق
1- لباسهای یكدست یكرنگ بپوشید.
2-
از كت و ژاكت بلند با دكمه های باز استفاده كنید.
3-
از روسری شالی استفاده كنید.
4-
گردنبند دراز شما را لاغر تر میكند.
5-
كفش پاشنه بلند بپوشید.
6-
لباس یقه هفت و قلبی شكل، گردن را كشیده تر میكند.
7-
ژاكت بلند بدون اپل بپوشید.
8-
لباسهای تیره رنگ بپوشید.


مردان قد بلند
1- لباسهای یكدست یكرنگ نپوشید.
2-
لباسها و شلوارهای زیپدار نپوشید.
3-
كت و شلوار با خطوط راه راه با خطوط عمودی و كراوات باریك و ژاكت كه طولش تا روی كمر است نپوشید.

مردان قد كوتاه
1-
كفش بوت و ساق بلند نپوشید آنها شما را قد بلندتر نمیكنند.
2-
شلوار پاچه كوتاه و یا پاچه تا شده نپوشید.
3-
لباس آستین دار به تن كنید.
4-
از نقش و نگار عمودی راه راه عمودی و شلوار راسته استفاده كنید.

مردان لاغر
1-
كراوات باریك و پیراهن و یا تیشرت یقه هفت نپوشید.
2-
لباسهای براق و با خطوط عمودی و چسبان نپوشید.
3-
كت و شلوار اپل دار بپوشید.
4-
شلوار بگی بپوشید.
5-
پلوور حجیم و یقه اسكی بپوشید.

مردان چاق
1-
ژاكت اپل دار نپوشید.
2-
كراوات زرق و برق دار نزنید.
3-
دكمه پیراهن را تا انتها و بالا نبندید.
4-
ساعت باریك به دست نكنید.
5-
پلوور حجیم و یقه اسكی نپوشید.
6-
بلوز و پیراهن یقه هفت نپوشید.
7-
شلوار تنگ نپوشید.
8-
لباس با خطوط عمودی استفاده كنید.
9-
از لباسهای تیره رنگ استفاده كنید.

مردان شكم بزرگ
1-
جلیقه و یا هر چیزی كه روی شكم بیافتد و به آن فشار بیاورد را نپوشید.
2-
شلوار را روی شكم خود نیاورید.
3-
لباسهای براق و یا روشن نپوشید.
4-
لباسهای گشاد و تیره رنگ بپوشید.
5-
ژاكت و شلوار یكرنگ بپوشید